RF2-152-T-00-50-G-HDW
ADAM TECH
RF2-152-T-00-50-G-HDW
Contact style
FEMALE
Termin.style
THT
Orientation
STRAIGHT
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Series
RF2
Oper.temp.min.
+00 °C
Oper.temp.max.
-00 °C
Feature funct.
50 Ohm