1267AY-101M=P3
MURATA
1267AY-101M=P3
Description: DG8040 100uH 1,1A 20% Toko WWT Fabricante: MURATA Código de coincidencia (matchcode): INDC100U20% Rutronik No.: IND20526 Unidad de embalaje: 1000 MOQ: 1000 Presentación: REEL
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
100 µH
Mounting
SMD
Current rated
1300 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
1100 mA
R(DC)typ.
0.28 Ohm
R(DC)max.
0.336 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
8 mm
Width
8 mm
Height
4 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C