VLS201612HBX-R68M-1
TDK
VLS201612HBX-R68M-1
Description: VLS201612HBX 0,68uH 3,26A WWT Fabricante: TDK Código de coincidencia (matchcode): INDC0,68U20% Rutronik No.: IND17188 Unidad de embalaje: 2000 MOQ: 2000 Presentación: REEL
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
0.68 µH
Mounting
SMD
Current rated
3260 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
3500 mA
R(DC)typ.
0.045 Ohm
R(DC)max.
0.054 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
2 mm
Width
1.6 mm
Height
1.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C