GA0805A122KBBBT31G
GA0805A122KBBBT31G
Description:
KC 1,2nF 0805 10% 100V NP0 AECQ STAG
Fabricante:
VISHAY
Código de coincidencia (matchcode):
KC1,2N0805NP0100KAECQSTAG
Rutronik No.:
KKA3345
Presentación:
REEL BLI
- C(N)
- 1,2n F
- Case size
- Dielectric
- NP0
- V(N)
- 100 V
- Tolerance
- 10%
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STAG
- Purpose of use
- AUTOMOTIVE
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- TO CHECK mm
- Termination
- NISN
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Height
- 1 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm