IFDC5050HZER3R3N
VISHAY
IFDC5050HZER3R3N
Description: IFDC 3,3uH 10,3A 30% WWT Fabricante: VISHAY Código de coincidencia (matchcode): INDC3,3U30% Rutronik No.: IND22968 Unidad de embalaje: 500 MOQ: 500 Presentación: REEL
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
3.3 µH
Mounting
SMD
Current rated
10300 mA
Tolerance
30 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
14000 mA
R(DC)typ.
0.011 Ohm
R(DC)max.
0.013 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
12.3 mm
Width
12.3 mm
Height
8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C