IFSC1616AHER101M01
VISHAY
IFSC1616AHER101M01
Description: IFSC1616AH 100uH 0,47A 20% WWT Fabricante: VISHAY Código de coincidencia (matchcode): INDC100U20% Rutronik No.: IND22962 Unidad de embalaje: 3000 MOQ: 3000 Presentación: REEL
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
100 µH
Mounting
SMD
Current rated
470 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
570 mA
R(DC)typ.
1.2 Ohm
R(DC)max.
1.56 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
4 mm
Width
4 mm
Height
1.8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C