XL-5020-TF-LW150-S-R
PUI AUDIO
XL-5020-TF-LW150-S-R
Description: XL-5020 2,8KHZ 50MM 150mmLEADS Fabricante: PUI AUDIO Código de coincidencia (matchcode): SIGL2,8KM Rutronik No.: SOUND2147 Unidad de embalaje: 38 MOQ: 38 Presentación: BOX
Buscar alternativas
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Type
INDICATOR
Technics
PIEZO
Electronics
YES
Mounting
WIRE
Frequency
2.8 kHz
Sound pressure
110 dB
Rated voltage
12 V
Length/Diameter
50 mm
Height
37.5 mm
T(A)min
-30 °C
T(A)max
80 °C
Rated current
120 mA
Feedback pin
NO
Housing
YES
Pin/Wire length
150 mm