1277AS-H-2R2M=P2
MURATA
1277AS-H-2R2M=P2
Description: DFE322512C 2,2uH 2,1A 20% Toko Fabricante: MURATA Código de coincidencia (matchcode): INDC2,2U20% Rutronik No.: IND18755 Unidad de embalaje: 3000 MOQ: 3000 Presentación: REEL
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
2.2 µH
Mounting
SMD
Current rated
2100 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
2600 mA
R(DC)max.
0.084 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
METAL
Enclosure type
SHIELDED
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
1.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C