GRT21BR71H474KE01K
GRT21BR71H474KE01K
Description:
KC 470nF 0805 10% 50V X7R AECQ
Fabricante:
MURATA
Código de coincidencia (matchcode):
KC470N0805X7R050KAECQ
Rutronik No.:
KKA1268
Presentación:
REEL BLI
Buscar alternativas
Hoja de datos
Insertar en lista de proyectos
Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 470n F
- Case size
- Dielectric
- X7R
- V(N)
- 50 V
- Tolerance
- 10%
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STANDARD
- Purpose of use
- ENTERTAINM
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +85 °C
- Bendingstrength
- 2 mm
- Termination
- NISN
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Height
- 1.25 mm
- Tape type
- 13 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm