CLF10060NIT-221M-D
TDK
CLF10060NIT-221M-D
Hoja de datos
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
220 µH
Mounting
SMD
Current rated
1200 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
1100 mA
R(DC)typ.
0.35 Ohm
R(DC)max.
0.42 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
10.1 mm
Width
10 mm
Height
6 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
150 °C