VLS252010HBX-R47M-1
TDK
VLS252010HBX-R47M-1
Description: VLS252010HBX 0,47uH 5,25A 20% Fabricante: TDK Código de coincidencia (matchcode): INDC0,47U20% Rutronik No.: IND18612 Unidad de embalaje: 2000 MOQ: 2000 Presentación: REEL
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
0.47 µH
Mounting
SMD
Current rated
3900 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
5250 mA
R(DC)typ.
0.029 Ohm
R(DC)max.
0.035 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
2.5 mm
Width
2 mm
Height
1 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C