15SH-C-05-TS-SMT-PP-T/R
ADAM TECH
15SH-C-05-TS-SMT-PP-T/R
Description: 1.50mm WAFER, VERTICAL, SURFACE MOUNT Fabricante: ADAM TECH Código de coincidencia (matchcode): 15SHC05TSSMTPPTR Rutronik No.: CONN14870 Unidad de embalaje: 700 MOQ: 700 Presentación: REEL
Buscar alternativas
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
No.of contacts
00
Contact pitch
1.50 mm
Number of rows
01
Contact style
_OTHER
Termin.style
_OTHER
Contact plating
TIN
Orientation
STRAIGHT
Current rating
2.00 A
Voltage rating
100 V
Series
HPH2
Oper.temp.min.
-40 °C
Oper.temp.max.
85 °C