25SH-K3-02-TS
25SH-K3-02-TS
Description:
04P WTB PITCH 2,50 mm STRAIGHT
Código de coincidencia (matchcode):
25SHK302TS
Rutronik No.:
CONN9048
Presentación:
REEL
- Contact pitch
- 2.50 mm
- Contact plating
- TIN
- Current rating
- 3.00 A
- Voltage rating
- 250 V
- Oper.temp.min.
- -25 °C
- Oper.temp.max.
- 85 °C