RF28-04A-L-00-50-G-T/R
ADAM TECH
RF28-04A-L-00-50-G-T/R
Buscar alternativas
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
No.of contacts
01
Contact style
FEMALE
Termin.style
SMT
Contact plating
GOLD
Orientation
STRAIGHT
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Series
RF28
Feature funct.
50 Ohm