10053868-E1500LF
AMPH CS
AMPH CS 10053868-E1500LF
La imagen puede diferir del original
10053868-E1500LF
Buscar alternativas Hoja de datos
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
No.of contacts
50
Contact pitch
1.27 mm
Number of rows
02
Contact style
MALE
Termin.style
SMT
Contact plating
GOLD
Orientation
RIGHTANGLE
Current rating
0.50 A
Voltage rating
100 V
Series
100
Oper.temp.min.
-40 °C
Oper.temp.max.
85 °C