GCJ188R72A103KA01D
GCJ188R72A103KA01D
Description:
KC 10nF 0603 10% 100V X7R AECQSTAG
Fabricante:
MURATA
Código de coincidencia (matchcode):
KC10N0603X7R100KAECQSTAG
Rutronik No.:
KKA1829
Presentación:
REEL PAP
Buscar alternativas
Hoja de datos
Insertar en lista de proyectos
Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 10n F
- Case size
- Dielectric
- X7R
- V(N)
- 100 V
- Tolerance
- 10%
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STAG
- Purpose of use
- AUTOMOTIVE
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 5 mm
- Termination
- NISN
- Length
- 1.6 mm
- Diameter/width
- 0.8 mm
- Height
- 0.8 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm