CC1206JKNPOBBN222
CC1206JKNPOBBN222
Description:
KC 2,2nF 1206 5% 500V NP0
Fabricante:
YAGEO
Código de coincidencia (matchcode):
KC2,2N1206NP0500J NORM
Rutronik No.:
KKH25711
Presentación:
REEL BLI
Buscar alternativas
Hoja de datos
Insertar en lista de proyectos
Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 2,2n F
- Case size
- Dielectric
- NP0
- V(N)
- 500 V
- Tolerance
- 5%
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STANDARD
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 1 mm
- Termination
- NISN
- Length
- 3.2 mm
- Diameter/width
- 1.6 mm
- Height
- 1.25 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm