ESF-250A02-ADB040
ADAM TECH
ESF-250A02-ADB040
Description: ENERGY SORAGE STR 5mm BLACK Fabricante: ADAM TECH Código de coincidencia (matchcode): ESF250A02ADB040 Rutronik No.: CONN20211 Unidad de embalaje: 27 MOQ: 54 Presentación: TRAY
Buscar alternativas
Insertar en lista de proyectos Muestras
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
No.of contacts
01
Contact pitch
0.00 mm
Number of rows
01
Contact style
FEMALE
Termin.style
_OTHER
Contact plating
SILVER
Orientation
STRAIGHT
Current rating
250 A
Voltage rating
1500 V
Series
ESF
Oper.temp.min.
-40 °C
IP Code
IP67 mated
Oper.temp.max.
125 °C